Учні та педагоги нашої школи долучилися до написання радіодиктанту національної єдності

Для українців стало вже гарною традицією щороку у День української писемності та мови – 9 листопада – брати участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Радіодиктант є не просто засобом перевірки власної грамотності, а насамперед масштабним національним флешмобом, в рамках якого можна не лише долучитися і написати диктант, але й стати своєрідними співорганізаторами акції ― створити свій власний осередок диктанту.

Саме так сьогодні і вчинили учні та педагоги нашого закладу, які вкотре поспіль радо взяли участь в цьому заході, маючи змогу не просто перевірити власні знання з української мови, а й здобути навички виховання високої мовної культури заради пропагування грамотності,  підтримки та розвитку української мови.