Психологічний тренажер для підлітків Happy Mind

У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України вкрай актуальним є надання комплексної та своєчасної допомоги дітям, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, потребують соціальної підтримки, тимчасово переміщеними (евакуйованими), дітям, батьки яких загинули, які постраждали від різних форм насильства та поліпшення соціально-психологічного стану дітей в цілому, профілактики вчинення суїцидів та нанесення самоушкоджень, зниження стресових та депресивних станів у дітей та підлітків. Було створено онлайн – тренажер “Психологічний тренажер для підлітків”.

Любі учні, давайте звернемо свою увагу на онлайн – тренажер з психології. Розроблені завдання в “Психологічному тренажері для підлітків” дозволяють покращити психологічний стан в цілому. Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоров’я. Користувачі можуть використовувати онлайн-тренажер самостійно на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері. Тому переходимо за посиланням https://happymind.help або QR-кодом.