Майстер клас від знаної легкоатлетки

20 вересня 2018 року в гості до наших вихованців завітала відома українська легкоатлетка, майстер спорту України міжнародного класу, неодноразова чемпіонка України в забігах на 400 та 800 метрів, призерка різноманітних міжнародних змагань, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року (5 місце), член збірної команди України з легкої атлетики, наша землячка, Ольга Бібік. Під час зустрічі з учнями спортсменка розповіла про свою спортивну кар’єру, досягнення, які підкорилися їй внаслідок кропіткої праці на бігових доріжках,  радо відповідала на запитання малечі. Слушними та корисними для дітлахів стали поради Ольги щодо занять спортом та ведення здорового способу життя. Наприкінці зустрічі Ольга Бібік провела для вихованців школи-інтернату зарядку-руханку з вправами на гнучкість, а також майстер клас, продемонструвавши вправи, спрямовані на формування зростаючого організму, фізичного виховання підростаючого покоління.

Учні школи щиро подякували відомій спортсменці за змістовно проведене дозвілля та запросили її невдовзі знову відвідати наш навчальний заклад.