Новорічне свято для вихованців

27 грудня в учнів початкової ланки комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» був особливо піднесений настрій. Адже в цей день вони стали учасниками святкового дійства, присвяченого Новому року, яке для них влаштували учні старших класів.

Малеча із завзяттям та неприхованою радістю брала участь у конкурсах, що їх влаштовували каверзна Баба Яга та її помічники. Завдяки своїй активності та наполегливості дітям вдалося перемогти Бабу Ягу з поплічниками та визволити з їхнього полону Діда Мороза зі Снігуронькою.

Потім були хороводи, декламування віршів і такі довгоочікувані подарунки від Діда Мороза. Маленькі вихованці отримали заряд гарного настрою та позитивних емоцій для святкування прийдешнього Нового року. На завершення свята школярам була влаштована святкова новорічна дискотека.