Майстер-клас по розпису новорічних пряників

Цікаво підходив до завершення 2017 рік для учнів початкової ланки комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів». 28 грудня в гості до них завітала художниця та провела майстер-клас по розпису новорічних пряників.

Діти мали змогу власноруч прикрасити пряники у форми рукавички, святково запакувати їх та подарувати близьким та рідним.

З великим захопленням вихованці творили свої шедеври. Варто зазначити, що до розпису пряників долучилися і вчителі початкової ланки.

Під час творіння дива панувала атмосфера взаємодопомоги. Діти ділилися «святковими фарбами» та гарним настроєм. Свято запам’яталося не тільки приємною атмосферою, але й чудовим частуванням та незабутнім пряничним ароматом.