Знайомство з музеєм

20 вересня 2018 року наймолодші вихованці нашого закладу  – учні 1-3 класів разом з вихователем Аллою Петрівною Зінченко вперше відвідали Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського.

Досвідчений персонал музею запропонував школярам екскурсію «Здрастуй, музей», яка відповідала віковим особливостям учнів. На початку екскурсії дітей познайомили з музеєм. Екскурсовод доступно і цікаво розповіла першокласникам про побут і знаряддя праці стародавніх людей.

Протягом цілої екскурсії діти уважно слухали, а їхні оченята горіли цікавістю. Учні з радістю відповідали на загадки та запитання екскурсовода, виявили неабияке бажання знову відвідати музей, адже так багато невідомого і загадкового залишилося за його стінами.