Чернігівські боксери вкотре довели свою майстерність

16 та 17 грудня в Городні відбувся «Перший Всеукраїнський турнір з боксу під гаслом «Спортивні діти – здорова нація» на призи міської ради». Загалом в змаганнях взяло участь близько шістдесяти  боксерів. Серед них були і четверо вихованців комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів»: Башев Костянтин (8 клас), Завгородній Богдан (9 клас), Фараджов Самір (10 клас),Грищенко Валерій (11-Б клас). Підсумком виступів чернігівських боксерів стали призові місця у своїх вагових категоріях. Так, Костянтин Башев посів перше місце, а Завгородній Богдан та Грищенко Валерій стали срібними призерами змагань. Такі вагомі результати хлопці показали завдяки власній наполегливості, старанній роботі під час тренувань та чіткому керівництву тренерського штабу, до складу якого входять Попсуйко О.Л. – вчитель фізичної культури школи-інтернату, Примаченко П.А., Козлов О.О.

Вітаємо хлопців із черговими нагородами та бажаємо не втрачати переможної ходи під час наступних змагань!