Святий Миколай завітав до наших вихованців!

Наприкінці року ми завжди живемо в передчутті дива та з вірою в те, що всі мрії збуваються. 19 грудня Святий Миколай спустився з небес до вихованців школи-інтернату, щоб нагородити їх смачними подарунками за добрі вчинки, старанність у навчанні та працьовитість. А дітки, в свою чергу, приготували для Святого Миколая святковий концерт, в якому піснями та віршами прославляли Чудотворця. Героями концерту стали учні початкової ланки. Саме вони вшановували на сцені Святого Миколая. Допомагали їм в цьому вихователі 1 та 2 класів Лисенок Оксана Володимирівна та Полєвик Катерина Вікторівна.

Також звітальним словом до малечі та всіх присутніх в залі звернулась директор школи-інтернату Ярошенко Лідія Михайлівна.

Велике задоволення від концерту отримали батьки та рідні юних артистів, адже вони бачили власних дітей по-справжньому щасливими!