Заходи до Міжнародного Дня рідної мови

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Мова – це  той  інструмент, який  єднає  націю,  народність, народ до єдиного цілого. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти  і  розумно  збагачувати. Щороку 21 лютого це свято  крокує  по  всій  планеті, і кожен  громадянин  будь-якої  країни ще  більше  відчуває свою  приналежність до  свого  народу, народності,  нації.

Не залишились в цей день осторонь свята і в комунальному закладі «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Вчителі методичного об’єднання філологічного циклу підготували і провели для вихованців низку заходів, серед яких: тематичні диктанти з української мови в 5-11-х класах (вчителі Думнова Клавдія Миколаївна, Ребенок Оксана Олексіївна, Нагачевська Людмила Василівна), виховний захід для учнів 8-11-х класів, присвячений Міжнародному Дню рідної мови (вчителі Нагачевська Людмила Василівна, Ребенок Оксана Олексіївна).

Учні школи-інтернату з великим задоволенням долучились до відзначення свята, отримавши натомість нові знання, які допоможуть їм успішно оволодіти рідною мовою та стануть в нагоді при складанні ДПА та ЗНО.