День Героїв Небесної Сотні в школі-інтернаті

20 лютого стало для українців назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. В цей день ми згадуємо про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадуватимемо надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже події чотирирічної давнини багато що прояснили, відкрили людям очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись пережитим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Саме з таким лейтмотивом був відзначений День Героїв Небесної Сотні у комунальному закладі «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Для вихованців різних вікових груп були проведені уроки пам’яті, на яких діти разом з педагогами вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв, пригадали та обговорили події Революції Гідності, а також переглянули фільм «Зима, що нас змінила».

Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не побоялись віддати своє життя за Україну, своїми знаннями, працею, здобутками повинні підносити культуру нашої держави, бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність України.