![](https://chernigiv-lyceum.cn.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_20171202_153326.jpg)
02 грудня 2017 року в Обласному Молодіжному центрі Чернігова відкрилась виставка фотознімків учасника бойових дій, волонтера та військового кореспондента Олеся Кромпляса під назвою «PROMKA». На фотографіях, представлених в рамках виставки, зображені українські військовослужбовці – захисники промзони Авдіївки. Фотографія – один з інструментів, що можуть привідкрити щілину на події, які відбуваються «там», на Сході України, і передати відчуття та розуміння тих подій.
Відкриття заходу відвідали вихованці комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Діти з великою зацікавленістю переглядали світлини, на яких талановитий фотограф передав без пафосу і прикрас війну як вона є.