Вагомий здобуток наших боксерів!

З 1 по 3 грудня 2017 року в місті Славутич відбувся десятий Міжнародний турнір з боксу пам’яті тренера Г.Р. Кіма. На турнір з’їхались 120 молодих боксерів з різних куточків України, а також з Білорусії та Молдови. Рівень учасників турніру був досить серйозним. На ринг виходили чемпіони своїх областей та держав в різних вагових категоріях, учасники Європейських турнірів з боксу. Відрадно, що серед таких суперників не розгубились і гідно захистили честь області чернігівські спортсмени. Учні комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Башев Костянтин (8 клас) та Завгородній Богдан (9 клас) у своїх вагових категоріях вибороли перші місця! Тренерами хлопців є Попсуйко О.Л. – вчитель фізичної культури школи-інтернату, Примаченко П.А., Козлов О.О. Щиро вітаємо хлопців та бажаємо їм підкорювати нові спортивні вершини!