Змагання “Веселі старти” для наймолодших вихованців

21 листопада 2018 року в рамках шкільної спартакіади в спортивній залі нашого закладу відбулись вже традиційні спортивні змагання «Веселі старти».

Цього разу в змаганнях брали участь наймолодші учні закладу – учні початкової ланки. Незважаючи на свій юний вік, вони вже є вихованцями групи початкової підготовки з футболу СДЮШОР «Юність».

Розподілившись на три команди, діти етап за етапом демонстрували свої фізичні якості в цікавих конкурсах, що підготували для них представники обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». В рамках змагань відбулися естафети з елементами різних спортивних ігор: футболу, хокею з м’ячем, бадмінтону та ін.

Окрім задоволення учасники змагань були нагороджені медалями та подарунками від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». А присутній на спортивному святі заступник директора СДЮШОР «Юність» Сергій Кожем’яко вручив вихованцям подарунки від спортивної школи – футбольні м’ячі.