Заходи до Всесвітнього дня води

З 1993 року 22 березня щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів, який був запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН з метою необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Вихованці нашого закладу не залишилися осторонь та взяли активну участь у заходах, присвячених Дню води. Так, 22 березня школярі відвідали Обласну станцію юних натуралістів, де були підбиті підсумки конкурсу «Природа. Вода. Людина», який проводило Деснянське басейнове управління водних ресурсів. Пам’ятні та заохочувальні подарунки отримали учениці: Молоканова Софія (8 клас), Перевера Марина (9 клас), Кочелаєва Вероніка (5 клас) та учень 7 класу Глібко Михайло.

Після оголошень результатів конкурсу вихованцям провели екскурсію Музеєм хліба та живим куточком станції.

Низка заходів була проведена і в школі. Зокрема, для учнів демонструвався фільм «Найдовші річки України». А бібліотекар школи Лебідь Олена Миколаївна провела лекцію «Вода – джерело життя».