XVII Всеукраїнський радіо диктант національної єдності

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Однією з гарних традицій свята є проведення в цей день Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.

Не залишились осторонь цієї події вихованці та педагоги Комунального закладу «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Чернігівської обласної ради, які створили свій власний осередок диктанту і долучилися до його написання. Варто зазначити, що участь у написанні радіодиктанту національної єдності стала для учнів і педагогів школи доброю традицією.

Популярність радіодиктанту щороку зростає.  І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.