Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання листа Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 09.11.2017 № 03/1-09/4204 «Щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху» період з 13 по 19 листопада 2017 року у рамках Десятиліття дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011-2020 p.p., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року № 64/255, в школі-інтернаті було проведено заходи з профілактики дорожньо-транспортного травматизму.

Вихованці брали активну участь у проведенні єдиного уроку «Безпека на дорозі – безпека життя», відповідали на питання вікторини на знання правил дорожнього руху. Вихователі 1-4-х класів провели заняття «Мій друг – Світлофорчик». Шкільний вернісаж поповнився виставкою малюнків на тему «Я – пішохід». На уроках української мови були написані диктанти «Правила дорожнього руху». Лікар школи провела практичні заняття по наданню домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.