Онлайн-заходи у рамках національного проєкту «Безпечна країна»

Вісімнадцятого листопада у рамках національного проєкту «Безпечна країна»  класним керівником 10 класу Думновою Клавдією Миколаївною був проведений єдиний національний онлайн-урок на тему «Безпечна дорога додому».

Під час уроку у простій, доступній, ілюстрованій формі відбулось обговорення:

правил безпечної поведінки дітей на дорогах, у громадських місцях, на залізниці;

правил використання (носіння) світлоповертальних елементів;

правил для велосипедистів;

правил надання домедичної допомоги постраждалим тощо.

Для закріплення матеріалу теми серед учнів був проведений  турнір зі знань правил дорожнього руху.

У 9 класі в дистанційному форматі класним керівником Красножон Наталією Василівною був проведений єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому” в рамках національного проєкту “Безпечна країна”. Під час онлайн уроку вихованці поглибили свої знання про правила поведінки пішоходів, дізнались про важливість використання (носіння) світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі.