Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

07 травня на базі нашого  закладу рятувальники провели громадську Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». У проведенні даного заходу були задіяні фахівці Управління ДСНС України у Чернігівській області. 
Рятувальники звернули увагу присутніх на профілактику дитячого травматизму, спричиненого дитячими пустощами з вогнем, а також здійснення основних заходів з попередження та першочергових дій у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. Під час бесіди школярам нагадали, як слід поводитися, щоб не стати винуватцем пожежі або іншої надзвичайної події, а також як діяти в разі їх виникнення. 
На майданчику закладу вогнеборці продемонстрували гасіння умовної пожежі, а також технічні можливості пожежно-рятувальної техніки і спорядження, а кожен бажаючий мав можливість попрацювати з водяним стволом та приміряти бойовий одяг.
Надалі, фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області розповіли дітям про наслідки необережного поводження з вибухонебезпечними предметами, а також роз`яснили основні заходи безпеки у разі виявлення боєприпасів або схожих на них предметів. Використовуючи макети снарядів, мін, гранат, сапери показали дітям, як виглядають ці небезпечні предмети. Крім того, всі охочі змогли приміряти бронежилет і каску, потримати в руках міношукач й інші спецзасоби піротехніків.
Досить цікавими для присутніх були показові виступи кінологів обласного Управління ДСНС та їх чотирилапих вихованців. Службові собаки виконували різні вправи, чим викликали особливе захоплення у дітлахів. 
Вихованці закладу з цікавістю слухали фахівців, задавали багато запитань, на які отримали змістовні відповіді. На останок заходу керівництво та учні подякували рятувальникам за цікаві та пізнавальні виступи, а співробітники Служби порятунку «101» в свою чергу сподіваються, що такі заходи дозволять збагатити знання учнів та застерегти їх від надзвичайних ситуацій та подій.