Заходи до Дня пам’яті та примирення

Щорічно 8 травня є знаковим для українців днем, оскільки саме в цю дату відзначається День пам’яті та примирення. По всій державі відбувається гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму.

Не залишилися осторонь цього свята і наші вихованці. Зранку в школі була проведена урочиста лінійка “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”, під час якої перед учнями були перегорнуті сторінки Другої світової війни, вказано місце в ній України. Після цього відбулося покладання квітів до меморіалу жертвам нацистських окупантів в урочищі Подусівка. А після закінчення уроків до уваги учнів старших класів пропонувався перегляд художнього фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва.