Відзначення п’ятої річниці Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 український народ відзначив п’яту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

На знак вшанування Героїв, які ціною власних життів змінили хід історії нашої держави, в школі-інтернаті 19-20 лютого були проведені уроки пам’яті, метою яких стало вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини, патріотичної свідомості учнів. Педагог-організатор Нагачевська Людмила Василівна нагадала вихованцям про те, що кожен із загиблих мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. І саме з події Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України. Учні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. Також діти мали змогу переглянути фільми про трагічні події п’ятирічної давнини, що назавжди змінили Україну.