Відеозустріч з італійськими друзями

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з КЗ «Чернігівський ліцей» ЧОР на запрошення італійської асоціації ARCA «SENZA CONFINI» були евакуйовані до м. Мессіна.

Проживши там більше року, діти повернулися до рідної України в місто-герой Чернігів до навчального закладу, де зараз навчаються та проживають. В Італії у них залишилися друзі.

14 грудня 2023 року вихованці ліцею мали онлайн-зустріч на платформі ZOOM з учнями італійської школи з м. Мессіна, під час якої ліцеїсти познайомили італійців з нашим славетним містом та закладом, з історією та культурою України-неньки, розповіли про себе та умови проживання у військовий період, заспівали українських пісень.