Святий Миколай завітав до наших вихованців

У вихованців нашого закладу стало доброю традицією 19 грудня зустрічати Святого Миколая в стінах рідної школи. Цьогоріч святкування відбулося в дружньому широкому колі.

Напередодні найулюбленішого свята школярі разом з педагогом-організатором Нагачевською Л.В. прикрасили ялинку у вестибюлі школи, щоб і діти, і дорослі відчували наближення свята.

Рано-вранці до вихованців закладу завітав Святий Миколай, який чемним та вихованим діткам поклав під подушку подарунки, а неслухняним ще й лозинку.

Святий Миколай побував і на шкільному святі, де були присутні учні всіх класів, педагоги та батьки. Діти влаштували театралізовану виставу «На Святого Миколая в небі іскорка палає», під час якої лунали пісні, звучали вірші, виконувались танці.
На святкове дійство до закладу завітали гості — представники компанії “КомандаОПТ”, які вручили вихованцям подарунки: канцелярське приладдя та солодощі.