STOP СНІД – 2017

Чернігівським обласним Палацом дітей та юнацтва, з метою популяризації здорового способу життя, відповідального ставлення молоді до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, привернення уваги громадськості до людей, які живуть з ВІЛ-СНІД, у листопаді-грудні 2017 року проводиться обласний заочний конкурс «STOP СНІД – 2017». До участі в першому (міському) етапі конкурсу долучилися вихованці школи-інтернату. Учениця 7 класу Бугай Анна в номінації «Твій вибір» намалювала плакат зі слоганом. Учень 11-А класу Третяк Іван в номінації «Інформаційний простір» виготовив флаєри з інформацією про СНІД.

Відповідала за підготовку матеріалів конкурсу практичний психолог школи-інтернату Божко Надія Сергіївна.

Побажаємо нашим конкурсантам успіхів!