Спортивне свято для вихованців

30 листопада 2017 року в рамках проведення шкільної спартакіади у комунальному закладі «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Чернігівської обласної ради відбулося спортивне свято. Слідом за нещодавно проведеними «Веселими стартами» для учнів початкової ланки, за активного сприяння постійних партнерів і добрих друзів – представників Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – аналогічні змагання організували і для учнів 5-7-х класів. Розподілившись на три команди, вихованці змагалися між собою в цікавих і захоплюючих конкурсах. «Веселі старти» пройшли у легкій, невимушеній атмосфері, подарувавши учасникам і вболівальникам незабутні радісні емоції. Наприкінці свята команди отримали з рук директора школи-інтернату Ярошенко Лідії Михайлівни пам’ятні медалі і були відзначені подарунками від центру «Спорт для всіх».