Принципи безпеки під час збройного конфлікту

21 листопада 2023 року у нашому ліцеї була проведена інформаційно-роз’яснювальна зустріч на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту» з представниками міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні», яка займається розмінуванням.
Попре те, що активні бойві дії вже закінчились – це не означає що загроза минула. В нашому регіони ми можемо зустріти військові позиції, блокпости або території де відбувались бої. Це означає, що ризик, зустріти або знайти вибухонебезпечний предмет – зростає. Також, через це, на нашій землі залишається велика кількість мін, боєприпасів, що не розірвались та інших вибухонебезпечних предметів, які становлять загрозу для всіх, хто живе і працює на цій землі.
На жаль, майже щодня відбуваються нещасні випадки, по-перше, через те, що Україна знаходитья в активній фазі збройного конфлікту, по-друге, через те, що і дорослі й діти знаходять невідомі предмети та інколи несвідомо нехтують простими правилами поведінки.
В ході зустрічі учні дізналися, що робити, якщо вони побачили, чи знайшли якийсь підозрілий або схожий на боєприпас предмет. Як розрізняти небезпечні території, як діяти, якщо ви побачили офіційні або неофіційні попереджувальні знаки, чи зайшли на небезпечну територію.