«Ми даємо дитині можливість прожити історію, яку вона самостійно творить. А ми будемо поряд та підтримаємо її на цьому шляху»

26 вересня 2023 року на базі комунального закладу «Чернігівський ліцей» за підтримки благодійного фонду «Terres des hommes Italia” було проведено цікавий, змістовний, творчий та наповнений дитячими емоціями захід для учнів 1 – х класів в стилі арт – терапії (це терапія мистецтвом . Це метод психотерапії, який дозволяє з допомогою творчості пережити внутрішні конфлікти, тривогу, страхи, що турбують людину, в нашому випадку, дітей).
Учні проявили себе через творчість бути самостійними, впевненими в собі та бачення себе в майбутньому – це якраз саме ті рамки, які дозволяють не нашкодити, а створити саме ті умови, в яких дитина почувається комфортно і розслаблено.
Велика подяка нашим гостям за те, що подарували такі незабутні емоціі нашим вихованцям.