![](https://chernigiv-lyceum.cn.ua/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2023-03-29_13-53-34-182-1024x577.jpg)
Колектив та вихованці КЗ “Чернігівський ліцей ” ЧОР висловлюють щиру вдячність ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ “ОСТЕРСЬКИЙ ОБЕРІГ” за допомогу, яку вони надали у вигляді продуктів харчування, солодощів, засобів гігієни, миючих засобів та одягу.
Дуже приємно співпрацювати з людьми, які вболівають за життя, здоров’я, добробут вихованцівдітей, які в складний час потребують допомоги. Поки такі люди, як Ви, живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Щиро дякуємо за Вашу підтримку, добрі і чуйні серця. За те, що Ви не стали осторонь проблем, що виникли у житті українського народу та його головної цінності – дітей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ та процвітання. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя! Перемога за нами!