День цікавих зустрічей

25 січня ніколи було сумувати нашим вихованцям, адже вони радо приймали гостей. Учасники театрального гуртка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва (керівник П’яткова Наталія Олександрівна) показали учням виставу «Ніч перед Різдвом», зірвавши бурхливі оплески за свою гру. А пізніше дітлахи мали змогу поспілкуватися з представниками Управління патрульної поліції в Чернігівській області. Інспектор зі зв’язків з громадськістю лейтенант поліції Пасека Інна Олександрівна та прес-офіцер Копистко Віталій Васильович привітали малечу з новорічними та різдвяними святами, охоче відповідали на питання про значення та роль поліції, її діяльність. Після спілкування правоохоронці вручили вихованцям закладу солодкі подарунки. На згадку про цікаві та змістовні зустрічі у дітлахів залишились гарний настрій та позитивні емоції.