![](https://chernigiv-lyceum.cn.ua/wp-content/uploads/2017/12/23915629_511825959175835_2362737656920877073_n.jpg)
26 листопада 2017 у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи ДЮСШ «Іппон» серед дівчат 2003-2005 р.н. В турнірі взяли участь близько 400 спортсменів з 8 областей України, багатьох спортивних шкіл Києва та Київської області.
Вихованка школи-інтернату, учениця 9 класу Дарина Майсюк у ваговій категорії 48 кг виборола 3 місце. Вітаємо юну дзюдоїстку з почесною нагородою та бажаємо подальших спортивних звершень!