1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку 1 грудня весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Ця дата символізує об’єднання зусиль усіх людей, що живуть на планеті Земля, в боротьбі з цією страшною трагедією.

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в школі-інтернаті була проведена низка заходів. Бібліотекар Лебідь Олена Миколаївна 30 листопада провела для учнів 8 класу бібліотечний урок на тему «Знати, щоб жити». 1 грудня педагог організатор Нагачевська Людмила Василівна провела урок з елементами бесіди «Вплив ВІЛ-інфекцій на організм людини. Поняття про ВІЛ-СНІД. Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ» у 4 класі. Під час цих уроків учні були проінформовані про небезпеку ВІЛ/СНІДу, ризики зараження цією хворобою. Педагоги наголосили на необхідності дотримання правил здорового способу життя та побудови міжстатевих відносин на основі дружби і поваги, а також сприяли формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ.

1 грудня була проведена акція «Червону стрічку носять небайдужі».