Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Наш закладтакож приймав активну участь у цій акції, яка стартувала 25 листопада з проведення для учнів 11 класу бесіди на тему “Бережіть жінок!»

Також учням були роздані пам’ятки з номерами телефонів гарячих ліній про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.  В школі пройшов флешмоб для учнів та вчителів під гасло «Я проти насильства», який тривав 16 днів. За цей час кожен бажаючий міг підійти і наклеїти на плакат свою долоньку проти насильства, а також залишити свій особистий підпис.

Для учнів початкової ланки був оголошений конкурс малюнків «Діти проти насильства!».

По завершенню з поміж всіх малюнків членами журі були відібрані найкращі з них, а учні які малювали ці малюнки отримали подарунки. Всі решта хто брав участь у конкурсі також отримали солодкі заохочувальні призи.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в нашому закладі проводився флешмоб «Червону стрічку носять небайдужі». В кінці дня учнями нашого закладу були запущені повітряні ліхтарики, як символ підтримки людей хворих на ВІЛ/СНІД. А також для учнів 5-11 класів були проведені виховні години на тему «СНІД – чума 21 століття».

На завершення акції «16 днів проти насильства» в нашому ліцеї з учнями 2 класу відбулася виховна година з елементами тренінгу «Я знаю свої права!»