Заходи до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

Останнім часом можна спостерігати зростання суїцидальної активності населення, в тому числі серед дітей. В зв’язку з цим гостро необхідною є потреба в організації профілактичної роботи щодо попередження суїцидів серед дітей та підлітків. До Всесвітнього дня запобігання самогубствам 10 вересня 2021 року соціальним педагогом закладу Подою Юлією Анатоліївною  спільно зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції Гужвою Олександром Дмитровичем та його колегами було проведено лекційне заняття на тему: «Життя – найбільша цінність».

Також увагу здобувачів освіти привертали до неприпустимості участі неповнолітніх у таких небезпечних  суїцидальних групах (іграх), квестах: «Біжи або помри», «Рудий Лис», «Синій Кит», «f57», «f58», «Червона сова»; контентах соціальних мереж: «Instagram» і т.п.