Заходи до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році.
В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина КЗ «Чернігівський ліцей».
Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Для підвищення орфографічної грамотності учнів у 5-11 класах були написані диктанти з української мови на тему «У мові сила народу» (використовуючи матеріали, присвячені Міжнародному дню рідної мови). На уроках учні звернулись до скарбів рідної мови, збагатили свій словниковий запас, працювали над підвищенням орфографічної грамотності.

Соціальним педагогом Подою Ю.А. спільно з вихователем закладу Лисенок О.В. було проведено заняття з метою поглибити і закріпити знання дітей про свою рідну Україну, її символи, сформувати відчуття краси рідної мови, показати яка вона милозвучна і багата на прислів’я і приказки