Заходи до дня ментального здоров’я

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” у нашому закладі пройшов комплекс заходів, які були спрямовані на підвищення усвідомленості щодо ментального здоров’я серед учнів та педагогічних працівників. З учнями були проведені заняття з елементами тренінгу “Мій шлях до ментального здоров’я” під час якого було виготовлене “Ментальне намисто” як своєрідний оберіг, який у час суму та тривоги нагадає дітям про їх сильні риси характеру, допоможе віднайти ресурс, щоб впевнено крокувати далі. «Стрес та тривога: як вберегти ментальне здоров’я?» під час якого учні малювали “Дерево сили” для того щоб віднайти ресурси свого організму, додати впевненості у своїх силах. Також був проведений урок ментального здоров’я “Ментальне здоров’я: як подбати про себе?” під час якого вчилися знаходити свої ресурси. З молодшими школярами був проведений тренінг “Ти як? Ментальне здоров’я” під час якого обговорювали з учнями їхні емоції та переживання та вчилися їх розпізнавати за допомогою дзеркала емоцій. Також всі учні та працівники закладу могли ознайомитися з інформаційною виставкою до Всесвітнього дня ментального здоров’я та долучитися до створення плакату “Ти як?”.