Вітання від представників Закону

Дарувати дітям радість і отримувати у відповідь їхні щирі усмішки. Цю дивовижну можливість вихованці нашого закладу мали 19 грудня 2023 року, бо саме тоді в нашому ліцеї відбулася зустріч дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з представниками ГО “Чернігівський громадський комітет захисту прав людини” разом з Національною Поліцією України /Управління Ювенальної Превенції Головного Управління Національної Поліції в Чернігівській, Чернівецькій та Вінницькій областях в рамках акції “Від серця до серця” на варті безпечного дитинства. Напевно, ключовий момент дійства – загадування бажань, адже другий рік поспіль не існує більш щирих мрій, ніж Мир, перемога України і спокійне дитинство маленьких українців. Нехай здійсниться!