Тиждень профорієнтації в закладі

Тиждень профорієнтації!
Вибір професії — невід’ємним етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. Людина набуває досвіду у процесі певної діяльності, але краще це виходить, коли вона має знання (профорієнтаційні).

Є безліч тем, за якими можна працювати зі школярами, адже учні мають знати, які є професії, де можна здобути ту чи іншу спеціальність, що для цього потрібно, як займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість — адже це одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.

З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості у ліцеї з 20 по 23 лютого 2023 року проходив тиждень профорієнтації.
Соціальним педагогом Пода Ю.А. було проведено заняття для учнів 9-11 класів.