Великодні традиції українців

Великдень 2023 – найголовніше свято у церковному календарі, присвячене воскресенню Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього наперед. Перед святом прибирають будинок, а у святковий вечір на стіл ставлять фарбовані курячі яйця та здобний паски.

Православна Пасха 2023 відзначається 16 квітня. У католиків Великдень у 2023 році відзначається на тиждень раніше – 9 квітня.

13 квітня 2023 року соціальним педагогом Подою Ю.А. було проведено заняття для учнів 5-7 класів на тему “Традиції святкування Великодня в Україні”.
Мета: розширити і поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Великодня; ознайомити із символікою знаків на писанках, виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.