![](https://chernigiv-lyceum.cn.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-30_13-47-11-310-768x1024.jpg)
«Найбільше та найдорожче добро в кожного народу – це його мова…»
27 жовтня – день української писемності та мови, який згідно з указом Президента відтепер відзначають саме цього дня. Тож учні та педагоги нашого ліцею долучилися до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності – 2023.
Мова – найбільший скарб будь – якого народу. Досвід людства упродовж тисячоліть доводить, що занепад мови – це зникнення нації.