День єднання

День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року, згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського.

Акція була оголошена «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022.

Педагоги закладу долучились до відзначення річниці акції, провівши низку заходів як для учнів початкової ланки, так і для вихованців середніх і старших класів. Соціальний педагог Пода Ю.А., практичний психолог Глузд І.С., вихователі Лисенок О.В., Чучвага І.О. під час заходів привернули увагу здобувачів освіти до головної мети цього дня – демонстрації єдності українського народу на тлі військової загрози.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає і оберігає всіх нас і Україну. Тільки разом ми нездоланні, оскільки наша сила у єдності!