Сторінка бібліотекаря

Вас вітає бібліотекар закладу

Нісковських Оксана Анатоліївна

Головною метою роботи бібліотеки нашого закладу є надання консультативної допомоги здобувачам освіти, педагогам, працівникам у забезпеченні їхніх інформаційних потреб.

Враховуючи участь бібліотеки в освітньому процесі, можна виокремити основні завдання її діяльності:

– сприяння всебічному розвитку особистості людини;
– формування у здобувачів освіти інформаційної, бібліотечно-бібліографічної компетентності, мовної культури, вміння користуватись бібліотечним фондом;
– виховання прагнення до самостійного розширення обсягу знань;
– виховання дбайливого ставлення до книг;
– постійне поповнення і збереження бібліотечного фонду;
– сприяння підвищенню методичної і педагогічної майстерності вчителів та вихователів ліцею;  розвитку професіних компетенцій інших працівників закладу шляхом популяризації педагогічної, методичної літератури, фахових періодичних видань тощо.
– сприяння розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти, формування читацьких інтересів, проведення заходів щодо популяризації читання;
– організація та проведення різноманої роботи з популяризації книги: книжкові виставки, огляди, бесіди, літературні ігри, конкурси;
– залучення до активного користування послугами бібліотеки максимальної кількості здобувачів освіти, представників педагогічного колективу, решти працівників;
– участь і допомога у проведенні виховних заходів, показових уроків, самопідготовок, що відбуваються у ліцеї.

__________________________________________________

Вашій увазі пропонуються переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у 2022/2023 навчальному році. Ознайомитись зі списком можна, натиснувши на це посилання.

___________________________________________________

Електронні версії підручників можна завантажити, натиснувши сюди.

Абетка з безпеки

___________________________________________________

В приміщенні бібліотеки для учнів 4 класу бібліотекарем Нісковських О.А. був проведений виховний захід, присвячений дню соборності України: “Моя країна – Україна”.
Мета заходу: ознайомити учнів з історією Дня Соборності України; прищепити повагу до минулого Батьківщини; виховати національну свідомість та почуття гідності бути громадянином України, любов до рідного краю, його історичного минулого.

Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Учні мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої держави. Під час проведення заходу, учні ознайомилися з історією свята, відповіли на запитання вікторини на знання державної символіки та заспівали гімн України.

До 300-річчя з Дня народження Григорія Сковороди

21 листопада – День Гідності та Свободи

9 листопада – День української мови та писемності

___________________________________________________

З Днем захисників та захисниць України!